دکتر کامران حسن زاده رادیولوژیست از استان آذربایجان غربی موفق به کسب مدال طلای مسابقات تنیس پزشکان جهان شد

 


در سی و ششمین دوره مسابقات پزشکان جهان تیم تنیس روی میز پزشکان ایران دو مدال طلا و نقره گرفت

 

 

در سومین روز از سی و ششمین دوره مسابقات پزشکان جهان که در ایرلند و در شهر لیمریک در حال برگزاری است، دو مدال طلا و نقره از سوی تیم تنیس روی میز ایران بدست آمد.

به گزارش ایسنا، در ادامه سی و ششمین دوره مسابقات پزشکان جهان که در ایرلند در حال برگزاری است، دکتر کامران حسن زاده رادیولوژیست از استان آذربایجان غربی موفق به کسب مدال طلای مسابقات تنیس و دکتر حسین نجفی از دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله نیز به مدال نقره رده سنی 35 تا 45 سال دست یافتند.

ترکیب تیم ایران را در این رقابت، دکتر حسین نجفی از دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله، دکتر گارو آواکیان پزشک عمومی در استان تهران، دکتر کامران حسن‌زاده رادیولوژیست از استان آذربایجان غربی، دکتر کاوه حسن‌زاده کارشناس تغذیه دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، دکتر محسن اسدبیگی سرپرست تیم تنیس روی میز و معاون دارویی دانشگاه علوم پزشکی خرم‌آباد و دکتر امان مراد افشین معاون فنی تیم تنیس روی میز و معاون رفاهی سازمان نظام پزشکی خراسان شمالی تشکیل می‌داد.

تیم ایران برای نخستین بار است که در قالب سه رشته ورزشی تنیس روی میز، شنا و جودو در این مسابقات شرکت کرده است. این دوره از مسابقات از 27 تیر‌ماه آغاز و تا 4 مرداد‌ماه ادامه خواهد داشت.

© Copyright 1998-2013 Iranian Students' News Agency - ISNA