کنگره اینترونشن ترکیه

يازدهمين كنگره اينترونشن تركيه

 

١-يازدهمين كنگره اينترونشن تركيه در تاريخ ٢١ تا ٢٣ اسفند( جمعه، شنبه، يكشنبه) برگزار خواهد شد. لازم به ذكر است كه روز شنبه در ايران تعطيل رسمي است.

٢- پنجشنبه (بيستم اسفند) روز ورود به هتل است و هتل به شيوه all inclusive اداره ميشود.

٣-محل كنگره Titanic convention centre واقع در هتلTitanic درمحله  Belek آنتالياي تركيه  می باشد

٤- پذيرش مقالات در تاریخ 24 ديماه بسته خواهد شد.

٥- هزينه بليط هواپيماي دو نفر از عزيزاني كه مقاله آنها در كنگره اينترونشن تركيه پذيرفته شود، از طرف انجمن راديولوژي ايران تقبل خواهد شد.

٦- هزينه مجموعه ثبت نام كنگره و سه شب اقامت در هتل  با ده درصد تخفيف ششصد يورو ميباشد كه در سايت جزئيات آن قابل رويت است .

به دليل مشكلات ترانسفر پول از ايران، كساني كه تا قبل از ٢٥ ديماه بليط هواپيما تهيه كرده و به اطلاع مسئولين كنگره برسانند، مشمول افزايش قيمت نخواهند شد. از مزاياي تهيه زود هنگام بليط هواپيما، تفاوت بارز قيمت بليط (گاها بيش از صد درصد) و رزرو محل مناسب در هتل نيز ميباشد.

7- براي مسافرت به تركيه ويزا لازم نيست .

8- در حال حاضر پرواز مستقيم به آنتاليا موجود نيست و بصورت يك پرواز بين المللي و يك پرواز داخلي در تركيه انجام ميشود.

9- زبان اصلي كنگره تركي است، اما ترجمه زنده به انگليسي و نيز( احتمالا)  روسي در سالنها انجام ميشود. البته سخنرانان خارجي، به انگليسي سخنراني خواهند كرد.

10- در صورت وجود هر نوع مشكل و يا پرسش، از طريق ايميل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

واین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و يا دفتر انجمن راديولوژي ايران، خانم دكتر فلاحتي، تماس حاصل فرماييد.

**جهت  کسب اطلاعات بیشتر می توانید به  سايت كنگره به آدرس http://girisimselradyoloji2016.org مراجعه نمایید 

(تغییر زبان سایت به زبان انگلیسی با انتخاب گزينه پرچم انگلستان در بالا و سمت راست صفحه صورت می گیرد.)